בהתאמה אישית

שירות מקצועי

ומכל הלב

נסיון עשיר

עשרות שנות נסיון

מתנפחי מים להשכרה בדרום

מתנפחים להשכרה בצפון

האקלים הטיפוסי באזור הדרום מצדיק הצבת מתנפחי מים כמעט בכל האירועים בדרום

מארגני אירועים בדרום, מפעילי קייטנות, ובעלי בריכות שחייה עכשיו מתנפחי מים להשכרה בדרום ישירות מהיצרן

מתנפחי מים להשכרה בדרום ישירות ללקוח קצה או לרכישה על ידי מפעילים ומארגני אירועים בדרום.

תעלולים – חברה המתמחה בייצור, מכירה והשכרת מתנפחי מים לאירועים בדרום, בצפון הנגב, בנגב המערבי, בערבה ובכל המרחב בין אילת לבאר שבע

לפרטים לגבי מתנפחי מים להשכרה בדרום התקשרו 052-550-1002 (בן), נשמח לעמוד לשירותכם.

אירועים בדרום עם מתנפחי מים מתאימים לא רק בעונות החמות בהן הצבת מתקן מים מתנפח מהווה כמעט מיידית מוקד משיכה לשעשוע ורענון כאחד.

מהיצרנים ישירות אליכם מארגני אירועים בדרום, אירועים פרטיים ואירועים המוניים, מפעילי קייטנות ומפעילי בריכות, וגם גורמים פרטיים מתנפחי מים להשכרה בדרום..

לפרטים לגבי מתנפחים להשכרה בדרום התקשרו 052-550-1002 (בן), נשמח לעמוד לשירותכם.

סוגי מתקנים מתנפחים

ארגון אירועים בדרום עם מתנפחי מים

מתנפחי מים להשכרה בדרום זמינים במגוון רחב של גדלים כאשר חלקם מיועד לשימוש בצמוד לבריכה ו/או מדשאה גדולה וחלקם יכול להתאים גם למי שמארגן אירועים בדרום למספר משתתפים מוגבל בשטח לא גדול.

מתנפחי מים קטנים להשכרה בדרום זמינים גם בגודל המתאים להפעלה בחצר בית פרטי בחצר פתוחה של גן ילדים או בגינת דשא לא גדולה.

מתנפחי מים להשכרה בדרום לאירועים גדולים

המים הם מוטיב אותו משלבים מארגני אירועים בדרום כמעט בכל הזדמנות ולכן מתנפחי מים להשכרה בדרום לעיתים הוא הפתרון המושלם לאירועים גדולים המתקיימים באזור אקלימי חם זה במקום שאין בו בריכה.

מארגני אירועים בדרום בעיקר בעונה החמה, גם כאשר מדובר בחתונות ו/או בר מצווה ו/או אירועי חברה וגיבוש לחברות וארגונים ישלבו אלמנט של מים באירוע.

האירוע יכול להתרחש בצמוד לבריכת שחייה ואז ניתן לשלב מתקנים באזור החיצוני (מגלשות מים ענק) וכאלה שממלאים את הבריכה (וויפאאוט לבריכה למשל).

באירועים שאינם מתקיימים לשפת הבריכה כמו חתונה בגן אירועים, פעמים רבות נראה את אזור החופה יושב על חצי אי שסביבו מים (לא בהכרח לרחצה…).

הצבת בריכה מתנפחת 4X4 מטר בשולי האירוע יכולה להוות מוקד רענון בשלבים מאוחרים יותר של האירוע כאשר המשתתפים ישמחו להתרענן מהריקודים.

מתנפחי מים להשכרה בדרום לאירועים פרטיים מצומצמים

כיום ניתן לפנות למפעילים ומארגני אירועים להשכרת מתנפחי מים קטנים בדרום אך קיימת אפשרות להשכרת מתנפחי מים לאירועים קטנים ישירות מיצרן מתנפחי מים.

אין כמו הצבת מתקן מים מתנפח כחלק בלתי נפרד מהפעילויות באירועים בדרום המיועדים למספר משתתפים מוגבל כגון ימי הולדת מסיבות סיום וכו'.

מתקן מתנפח עם מים יהיה האטרקציה גם לימי הולדת של כל הגילאים, של פעוטות וילדים וגם של פגישת מחזור לסיום השירות ו/או אירוע גיבוש חברתי של עובדי חברה או קבוצה שמתקיים בחוץ בעונות החמות.

לפרטים לגבי מתקנים מתנפחים עם מים להשכרה בדרום התקשרו 052-550-1002 (בן), נשמח לעמוד לשירותכם.

קטגוריות

פוסטים אחרונים

מתנפחים להשכרה תל אביב

מתנפחים להשכרה תל אביב

תעלולים – ייצור מתנפחים להשכרה תל אביב יפו והסביבה גם לפרטיים מפעילי קייטנות ובריכות שחייה,פארקי שעשועים ומארגני אירועים, עכשיו השכרת מתנפחים תל אביב מהיצרן לצרכן

קרא עוד »
מתנפחים להשכרה בצפון

מתנפחי מים להשכרה בדרום

האקלים הטיפוסי באזור הדרום מצדיק הצבת מתנפחי מים כמעט בכל האירועים בדרום מארגני אירועים בדרום, מפעילי קייטנות, ובעלי בריכות שחייה עכשיו מתנפחי מים להשכרה בדרום

קרא עוד »
מתנפחי מים להשכרה

מתנפחי מים ליום הולדת

חברת תעלולים מתמחה במתנפחי מים להשכרה או לרכישה בשלל סוגים, דגמים וגדלים! אנו בתעלולים מייצרים, מוכרים ומשכירים מתנפחים לפי דרישת הלקוח. אצלנו תוכלו לרכוש או

להמשך קריאה »
מתנפחים להשכרה תל אביב

מתנפחים להשכרה תל אביב

תעלולים – ייצור מתנפחים להשכרה תל אביב יפו והסביבה גם לפרטיים מפעילי קייטנות ובריכות שחייה,פארקי שעשועים ומארגני אירועים, עכשיו השכרת מתנפחים תל אביב מהיצרן לצרכן

להמשך קריאה »
Call Now Button