בהתאמה אישית

שירות מקצועי

ומכל הלב

נסיון עשיר

עשרות שנות נסיון

תיקון מתנפחים

תיקון מתנפחים

תעלולים הינו מפעל לייצור מתנפחים הממוקם בפתח תקווה, כחלק משירותינו אנו מספקים מכירה והשכרת מתנפחים לארגונים, בתי ספר, גני ילדים ופרטיים

שירות נוסף וחיוני שאנו מספקים הוא תיקון מתנפחים

קניתם מתנפח לבית? הוא נקרע? מצאתם חור במתנפח? אל דאגה, לנו בתעלולים יש שירות תיקון מתנפחים המתאים לכל סוגי המתנפחים. צרו איתנו קשר בטלפון 052-550-1002 (בן) ונשמח לתקן עבורכם את המתנפח.

מעדיפים לא להסתבך עם תיקונים? תעלולים מספקים לכם מתנפחים להשכרה לכל מטרה!

הדרכים לתיקון מתנפחים

כאשר מדובר בתיקון קרע או חור במתנפחים חוט וחמט לא יפתור את הבעיה גם לא מסקנטייפ. יש דרך מסויימת וחומרים המיועדים לתיקון מתנפחים ורצוי גם לבצע את התיקון במקום המתמחה בתיקונים אלו כדי שהמתנפח יעמוד בתקנים המחייבים בחוק.

תפירה קרע

תיקון מתנפח ע"י תפירה נעשה לרוב כאשר חלק במתנפח נשחק ויש צורך להחליף חלק יחסית גדול במתנפח. השחיקה נוצרת עקב שימוש רב במתנפח, חשיפה לשמש ותנאי מזג אוויר שונים, ברוב המקרים השחיקה היא באזור המגלשה עקב גלישה בתדירות גבוה.

כאשר אנו רואים אזור מסוים שנשחק אנו מבצעים החלפת החלק בבד חדש אטום למים, מכיוון שהמתנפח עשוי טלאים תפורים ניתן להחליף את האזור השחוק ע"י הוצאת החלק השחוק בלבד ותפירת החלק החדש באותו מקום.

 התפירה נעשית ע"י מכונת תפירה מקצועית לתפירה אחידה ואיכותית.

תיקון ע"י הדבקה

דרך נוספת לתיקון מתנפחים היא ע"י הדבקה. ההדבקה מתאימה לתיקון שטחים קטנים יותר ואף חורים הנוצרים מפתיחה לא נכונה או גרירת המתנפח על משטח עם קוצים וכדומה.
יש 2 סוגים של תיקון מתנפחים ע"י מדבקה:

  • הדבקה ע"י מדבקת PVC המתאימה לחורים קטנים (חור סיכה), לפני תחילת התיקון יש לוודא שהמתנפח ייבש ואינו רטוב או לח, לאחר מכן יש לחתוך את המדבקה בגודל הרצוי ולהדביק.
  • הדרך השניה היא ע"י הדבקת יריעה שקופה PVC עם דבק. סוג התיקון הזה מתאים גם לחורים קטנים אך במיוחד לקרעים קטנים ובינוניים אשר אינם מצריכים להחליף חלק במתנפח. צורת ההדבקה הזו יכולה להיות גם כשהמתנפח רטוב. תחילה יש לחתוך את היריעה השקופה לגודל המתאים לפרוס אותו על משטח ישר ולמרוח את דבק על כל היריעה PVC (לא לפספס אף מקום), לאחר המריחה יש להדביק את היריעה על גבי הקרע או החור ולהחזיק למשך דקה או שתיים.

אם מצאת חור או קרע במתנפח או שהשנים ומזג האוויר שחקו חלק במתנפח, אין סיבה לרוץ ולקנות חדש, אנו בתעלולים מספקים שירותי תיקונים למתנפחים בכל הגדלים. צרו איתנו קשר בטלפון 052-550-1002 (בן) ונשמח לתקן עבורכם את המתנפח.

קטגוריות

פוסטים אחרונים

הפעלות לילדים

הפעלות לילדים

מחפשים הפעלות הישרדות לילדים יותר גדולים? הפעלות ליום הולדת 5 או הפעלה ליום הולדת 8 בנים ו/או בנות? תעלולים מתמחים בהפעלות לילדים בכל הגילאים ולכל

קרא עוד »
השכרת מתנפחים ברחובות

השכרת מתנפחים ברחובות

תעלולים – מתמחים בייצור והשכרת מתנפחים ברחובות והסביבה, שירות השכרה מקיף לכל אירוע! בתעלולים יש לנו מגוון רחב של מתנפחים להשכרה – בכל הגדלים והצורות,

קרא עוד »
יום הולדת עם מתנפחים

יום הולדת עם מתנפחים

מתכננים יום הולדת? מגוון המתנפחים של תעלולים יעשו לילדים את היום! תעלולים – ייצור, השכרה והפעלת מתנפחים לימי הולדת – התקשרו: 052-550-1002 (בן), ותתכוננו למסיבת

להמשך קריאה »